Úvodní stránka

O nás


Společnost Typos, tiskařské závody, s. r.o., člen skupiny EDS, patří mezi nejvýznamnější a největší polygrafické podniky v České republice. Mezi naše přednosti patří nejenom standardizovaná vysoká kvalita tisku, ale také široké portfolio služeb, tiskových technologií a dalších navazujících operací, díky nimž můžeme zákazníkům nabídnout zpracování širokého sortimentu jejich produktů.

Všechny zakázky jsou v našem moderním výrobním závodu bez výjimky zpracovány ve vysoké kvalitě, která je u nás považována za samozřejmost napříč všemi operacemi v polygrafické výrobě.

Dnes Typos zpracovává zakázky ve svých provozech v Plzni a v Klatovech. V každém městě se přitom společnost zaměřuje na jinou oblast polygrafické výroby. V Plzni se výroba specializuje především na archový tisk zakázek většího rozsahu, rotační tisk a digitální tisk včetně předtiskové přípravy a dokončujícího zpracování. V Klatovech jsou pak připravovány především zakázky menšího rozsahu, ale i zde jsou poskytovány komplexní služby.

 


Dokladem toho, že pracujeme v požadované kvalitě je i naše certifikace ISO 9001:2008.

Dejte nám možnost přesvědčit vás, že služby nabízené společností Typos jsou na velmi vysoké úrovni, a že kvalita a zpracování, které nabízíme, odpovídá standardům i těch nejnáročnějších zákazníků.