Společnost TYPOS, tiskařské závody s.r.o. je jednou z předních archových tiskáren v České republice.
Naše společnost se vyznačuje trvalým růstem a velmi vysokou kvalitou. Mezi naše odběratele patří průmyslové podniky, nakladatelství, marketingové agentury a další.
Společnost zaměstnává ve svém závodě v Plzni téměř  270 zaměstnanců. Společně s mateřskou společností se sídlem v Pasově a pobočkami v ČR, Německu, Polsku, Maďarsku a Rumunsku, patří k významným dodavatelům polygrafických služeb ve střední a východní Evropě. 

Pokud Vaše znalosti a zkušenosti neodpovídají požadavkům  uvedených pozic, které v současné době obsazujeme a přesto se chcete stát součástí naší společnosti, můžete nás kontaktovat. na e-mailu: kariera@typos.cz

Zašlete nám  svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme s možností vzájemné spolupráce.

Zasláním životopisu udělujete společnosti Typos, tiskařské závody s.r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 4 písm. b) a § 5 odst. 2 , 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem posouzení předpokladů pro výkon zaměstnání v naší společnosti. Případné odvolání tohoto souhlasu je nutné společnosti Typos, tiskařské závody s.r.o. oznámit.